Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Kasztanowa

Kasztanowa, Łodygowice, śląskie

  • 579 000 zł
  • 68,84 m²
  • 8 410,81 zł/m²

Zdjęcie

Klaudia Sztorc

Skontaktuj się

Dom, ul. Kasztanowa

Kasztanowa, Łodygowice, śląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

579 000 zł

68,84 m²

8 410,81 zł/m²

Dom, ul. Kasztanowa

Zaktualizowane: 18 maja 2026

579 000 zł 68,84 m² 8 410,81 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
96 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

96 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 579 000 zł (8 410,81 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Łodygowice)
  • Dostępny: grudzień 2027
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 68,84 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: rozpoczęta budowa
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2026
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 96 m²
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Wymarzony Kąt, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 871657

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NOWOCZESNE OSIEDLE KASZTANOWE W ŁODYGOWICACH W OTOCZENIU GÓR I NATURY!

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony na kameralnym Osiedlu Kasztanowym w Łodygowicach. Inwestycja łączy komfort domu jednorodzinnego z funkcjonalnością i ekonomią użytkowania mieszkania.
To idealna propozycja dla osób szukających spokojnej lokalizacji blisko Bielska-Białej, Żywca oraz terenów rekreacyjnych Beskidów. (...)

Agent

Klaudia Sztorc

501 722...

501 722 311

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

501 722...

501 722 311

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl